Laiškai moterims

Sakoma, kad turtingas yra ne tas, kuris turi daug, o tas, kuris moka džiaugtis tuo, ką turi. Realybė yra labai paprasta, o kasdienybė ilgainiui tampa nuspėjama. Kartais sunku joje išlikti savimi, kuomet tesame kažkieno kito įrankis – pradedame gyventi pagal kitų primestas taisykles ir vertybes. Taip pat, turime kūną – savotišką išdaviką, kuris, nepaisydamas mūsų draudimų, tenori džiaugtis ir gyventi. Kartais jaučiamės tarsi narve, iš kurio išeiti bijome, bet ir gyvenimas jame yra sunkus. Tuomet „ gyvenimo prasmė“ – tai mūsų nuskausminamieji, prie kurių priprantame ir gyvename taip, nieko nekeisdami.

Vieni sėkmingai prisitaiko ir nuolat vartodami šiuos nuskausminamuosius gyvena, o kiti tiesiog pradeda ieškoti savęs ir bando pabėgti iš iliuzijų narvo. Šiam procesui reikia drąsos daryti klaidas ir suvokimo, jog visada galime pradėti kurti savo vidinį ir išorinį pasaulius iš naujo.

Pradėję džiaugtis tuo, kas esame ir tuo, ką turime, tampame turtingi galimybėmis. Galimybėmis kurti save iš to, ko mums labiausiai trūksta. Pasaulyje yra daug dalykų, galinčių padėti atrasti save, tačiau pirma reikia padėti iliuzinius nuskausminamuosius į šalį.

Komentarų nėra.

Parašykite komentarą